Hakkımda

 

Giriş
Atatürk
Matematik
Duvar Kağıtlar
Linkler
Hakkımda

 

Web Siteme Hoşgeldiniz...

     Merhaba,

       Öncelikle sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

      İsmim Zeki. 24/06/1983, Niğde doğumluyum. Şu an Erciyes Üniversitesi Matematik bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.

      İlkokul, ortaokul vs. bilgilerimi vermeye gerek duymuyorum. Zaten merak ta etmiyorsunuzdur. Ancak merak edenleriniz varsa bana e-mail atabiliriler.

       Hobilerime gelince; basketbol, futbol, bilgisayar, trekking, tırmanma, müzik ve chat en çok zevk aldığım uğraşılardır.

      Bilgisayar, en çok ilgilendiğim konu. Sanal alemin büyüleyici dünyasında dolaşmak benim için inanılmaz bir zevk. Sizce de öyle değil mi? Bilgisayar olur da oyun olmaz mı :-) En çok oynadığım oyunlar SWAT, CMR Rally ve Resident Evil. Öğrenmeye çalıştığım programlar arasında ise Flash, FrontPage ilk sırada geliyor. Programlama çalışmak istiyorum ama o da geniş zaman ayrılması gereken bir konu.

      Spora gelince; sağlam bir Galatasaray taraftarıyım. Bir çok insan gibi spor yapmak ve izlemek bana müthiş zevk veriyor. Trekking ve tırmanma faaliyetlerimi, arkadaşlarla birlikte üyesi olduğumuz Türkuaz İzcilik ve Kış Sporları Derneği ile birlikte gerçekleştiriyorum. Bu konularda henüz yeni sayılırım ama ilerletmeyi düşünmüyor değilim.

      Müzikte tercihim yabancı müzikler. Çoğunlukla Prodigy, Melanie C, Kylie Minoque, REM, Pink, Geri Halliwell, Metallica ve Enrique Iglesias dinliyorum. Aslına bakarsanız kulağıma hoş gelen her türlü parçayı dinliyorum. Ancak yine de Rock türü ağır basıyor. Bu arada Türkçe de dinliyorum tabii. Yaşar, Şebnem Ferah, Özlem Tekin, Funda Arar, Kıraç, Teoman, Kargo (ayrılsalar bile!),Sezen Aksu ve tabi ki Feridun Düzağaç en çok beğendiğim sanatçılar arasında yer alıyor.

      Nick: §SunShine§

      ICQ:85746863

     

 

Giriş | Atatürk | Matematik | Duvar Kağıtlar | Linkler | Hakkımda

Bu sitenin son güncelleştirilme tarihi 19/09/02

 

Desinged by SunShine

Görüş ve istekleriniz için e-mail adresim: zekiakan@yahoo.com